Hem / Styrelsen / Siv Värmland

SiV Värmland styrelse

Ordförande

Marianne Utterdahl

Värmlands Nysäter

072-566 77 59

marianne.utterdahl@regionvarmland.se

Läs mer om Marianne >

Ledamöter

Hans Nilsson

Vice ordförande, Koppom

072-860 20 72

hans.nilsson@regionvarmland.se

Läs mer om Hans >

Görel Hopman

Kristinehamn

073-705 44 74

gorel.hopman@regionvarmland.se

Läs mer om Görel >

Malin Kjärsgård

Ersättare, Säffle

malin.kjarsgard@gmail.com

Orla Kristoffersen

Ersättare, Kristinehamn

orla.kristoffersen@regionvarmland.se

Läs mer om Orla >

Maria Skogh

Ersättare, Säffle

0533-148 38

maria.skogh01@telia.com

Läs mer om Maria >

Kassör

Malin Kjärsgård

Säffle

malin.kjarsgard@gmail.com

Revisorer

Ronny Dahlin

Säffle

073-821 22 77 

ronnydahlin@hotmail.com

Anita Dahlin

Ersättare, Säffle

070-630 26 55

Conny Tindemyr

Region Värmland

conny.tindemyr@regionvarmland.se

Valberedning

Jan Carling
Sammankallande, Edsvalla

073-046 54 17

jan.carling@regionvarmland.se

Läs mer om Jan >

Carin Wernberger-Dahlin

Säffle

0533-166 02 

carinwern@hotmail.com

Läs mer om Carin >

Dela sidan