Hem / Kontakta oss

Kontakta oss

Sjukvårdspartiet i Värmland

För frågor om vår organisation, ditt medlemskap eller vår politik lokalt:
 
Expedition Sjukvårdspartiet i Värmland.

C.o Jan Carling Sveagatan 52, 664 33 Grums

Tel: 073 – 046 54 17

Mail: info@sjukvardspartietivarmland.se

Orginisationsnummer: 874001-6889

Bankgiro: 5463-8630

Kontaktpersoner A - Ö

Agdén Heléne

Säffle

073-513 85 10

helene.agden@saffle.se

Agorander Sylvia

Karlstad

Sylvia@holisticcare.se

Ahlstrand Mats

Säffle

070 – 522 60 35

mats.ahlstrand@saffle.se

Carling Jan

Edsvalla

073 – 046 54 17

jan.carling@glocalnet.net

Dahlin Anita

Säffle

dahlinanita@hotmail.com

Hidén Sebastian

Säffle

073-803 15 53

sebastian.hiden@regionvarmland.se

Hopman Görel

Kristinehamn

0550 – 186 15

gorel.hopman@regionvarmland.se

Johansson Monica

Säffle

monica.johansson5024@gmail.com

Johansson Per

Säffle

pgj@vanner.info

 

Karlsson Patrik

Säffle

 

patrik.karlsson@saffle.se

Kristoffersen Yvonne

Kristinehamn

076-113 26 61

yvonne.kristoffersen@gmail.com

Larsson Berit

Karlstad 

070-454 52 21

berit.i.larsson@regionvarmland.se

Larsson Malin

Deje

070 – 214 61 46

hallbergsmyren@gmail.com

Ohlson Maria

Säffle

ohlson.maria@hotmail.com

Nilsson Hans

Koppom

070-860 20 72

hans.nilsson@regionvarmland.se

Noreklint Mona

Karlstad

070-685 22 31

mona.noreklint@regionvarmland.se

Rosell Kjell

Säffle

073-052 71 03

kjell.rosell@regionvarmland.se

Rosell Ingalill

Säffle

073-052 58 51

rosellingalill@yahoo.se 

Skogh Maria

Säffle

070-681 96 62

maria.skogh01@telia.com

Svensson Lena

Säffle

ingalena.svensson@outlook.com

Sjögren Birgitta

Torsby

0560 – 127 33

birg.sjogren@gmail.com

Ström Örjan

Säffle

070 – 278 63 39

orjan.strom@regionvarmland.se

Tollén Annica

Hammarö

070-3030102

annica.tollen@regionvarmland.se

Utterdahl Marianne

Säffle

072-566 77 59

Marianne.utterdahl@regionvarmland.se

Utterdahl Michael

Säffle

070-565 06 85

michaelutterdahl@hotmail.com

Weinholm Madeleine

Karlstad

073-055 11 52

madeleine.weinholm@gmail.com

Welin Fogelberg Ingegerd

Säffle

073-372 83 13

Ingegerd.welinfogelberg@gmail.com

Wernberger Carin

Säffle

carinwern@hotmail.com

Wessmark Birgitta

Karlstad

054 – 190 644

Birgitta.wessmark@gmail.com

Dela sidan

Dela på facebook
Dela på twitter
Dela på linkedin